Opis
Fotonapetostni modul Trina Solar Vertex S 425 W
Dimenzije:1762×1134×30 mm
| Specifikacije | |
| Izvedba: | STC: 425 Wp |
| Učinkovitost modula (%): | 21 |
| Dimenzije: | 1762 x 1134 mm x 30 mm |
| Teža: | 21,8 kg |
| Zadnja folija: | Bela |
| Okvir: | 30 mm anodizirana aluminijeva zlitina |
| Vtič: | TS4 |
| Garancija izdelka: | 15 let |
| Garancija za proizvodnjo: | 25-letna linearna garancija |
ELEKTRIČNI PARAMETRI
Model: TSM-420-DE09R.08
Največja moč (Pmax/W): 425 W
Največja napetost moči (Vmpp/V): 41,3
Največji tok moči (Impp/A): 10,17
Napetost odprtega tokokroga (Voc/V): 49,7
Tok kratkega stika (Isc/A): 10,69
Učinkovitost modula (%): 21 %
Toleranca moči: 0~+5
Vrednosti pri standardnih preskusnih pogojih STC: (AM 1,5, obsevanje 1000 W/m2, temperatura celice 25 °C)

