Description
Balkonska sončna elektrarna s hranilnikom in UPS napravo Hybrid UPS 3300 naked
Balkonska sončna elektrarna s hranilnikom in UPS funkcijo zagotavlja nemoteno oskrbo z električno energijo tudi ob izpadih in motnjah na distribucijskem omrežju. Omogoča napajanja ključnih električnih naprav, kot npr. ogrevalnih sistemov, obtočnih črpalk, računalnikov, hladilnikov in zamrzovalnih skrinj z močjo do 1200 W.
Ko naprava ne deluje v UPS načinu, deluje kot balkonska sončna elektrarna s hranilnikom. Hranilnik omogoča podaljšano proizvodnjo električne energije tudi po sončnem zahodu.
Priklop elektrarne je enostaven in zanj ni potrebno pridobiti soglasja operaterja distribucijskega omrežja.
Paket Hybrid UPS 3300 vključuje:
- Inverter Hoymiles 600W
- LifePO4 baterija 3,2 kWh
- Razsmernik 24 V DC – 230V AC 1200/2000 W čisti sinus
- Aplikacija za spremljanje proizvodnje elektrarne in stanja baterije
- Možnost nemotene oskrbe z električno energijo tudi ob izpadih in motnjah na distribucijskem omrežju
- Možnost proizvodnje električne energije iz baterije
- Možnost delovanja v otočnem sistemu brez priklopa na omrežje
- Navodila za montažo in uporabo
- Obrazec za obvestilo elektrodistribucijskega podjetja o priklopu
| Specifikacije Hybrid UPS 3300 | |
| Dimenzije omarice: | (600x600x250) mm |
| Masa: | 48 kg |
| Zaščita: | IP55 |
| Električna zaščita: | KZS 10/0.03 A |
| Baterija: | LiFePO4 3,3 kWh, 24 V |
| BMS: | 80 A, 8s bluetooth aplikacija |
| Otočno napajanje porabnikov: | čisti sinus |
| Trajna/maksimalna moč otočno delovanje UPS: | 1200/2000 W |
| Preklopni čas UPS: | 10 ms |
| Priključek UPS: | šuko vtičnica, VS sponke |
| Solarni MMPT pretvornik: | 780 W |
| Število MMPT vhodov: | 3 |
| Moč napajanja mikroinverterja iz baterije: | 200 W |
| Vklop proizvodnje iz baterije: | ročno ali v aplikaciji preko astro ure |
| Mikroinverter: | Hoymiles HM 600 |
| Maksimalna izhodna moč: | 600 VA |
| Vhodna moč fotovoltaičnega panela: | 240-405+ W |
| Zaščita: | IP67 |
| Izkoristek: | 96,7 % |
| Garancija izdelka: | 2 leti |
| Ustreza standardom: | SIST EN 62109-1, SIST EN 62109-2 |



