Description
Otočna sončna elektrarna Solo 2250 naked
Otočna sončna elektrarna omogoča proizvodnjo električne energije, kjer ni možnosti priklopa na električno omrežje. Omogoča delovanje razsvetljave, televizorja, hladilnika in ostalih manjših porabnikov. Je enostavna za montažo in uporabo.
Paket Solo 2250 naked vključuje:
- LifePO4 baterija 2,25 kWh
- Solarni mmpt pretvornik 780 W
- Razsmernik 24 V DC – 230 V AC 1000/2000 W čisti sinus
- Izhod 24 V 10 A za luči
- Izhod 24 V 10 A za zunanje luči, nastavljiv čas vklopa glede na sončni zahod
- Aplikacija za spremljanje stanja baterije
- Navodila za montažo in uporabo
| Specifikacije Solo 2250 | |
| Dimenzije omarice: | (500x600x200) mm |
| Masa: | 36 kg |
| Zaščita: | IP55 |
| Električna zaščita: | KZS 10/0.03 A |
| Baterija: | LiFePO4 2,25 kWh, 24 V |
| BMS: | 80 A, 8s bluetooth aplikacija |
| Otočno napajanje porabnikov: | čisti sinus |
| Trajna/maksimalna moč otočno delovanje: | 1000/2000W |
| Preklopni čas: | ročni vklop |
| Priključek za priklop porabnikov: | šuko vtičnica, VS sponke |
| Solarni MMPT pretvornik: | 780 W |
| Število MMPT vhodov: | 1 |
| Izhod za priklop razsvetljave: | 24 V, 10 A |
| Izhod za avtomatski vklop zunanjih luči: | 24 V, 10 A |
| Garancija izdelka: | 2 leti |


