Opis
Otočna sončna elektrarna Solo 3300
Otočna sončna elektrarna omogoča proizvodnjo električne energije, kjer ni možnosti priklopa na električno omrežje. Omogoča delovanje razsvetljave, televizorja, hladilnika in ostalih porabnikov. Je enostavna za montažo in uporabo.
Paket Solo 3300 vključuje:
- 3 x fotovoltaični panel Trina 425W
- Lifepo4 baterija 3,3 kWh
- Solarni mmpt pretvornik 1040W
- Razsmernik 24 V DC – 230V AC 2000/4000 W čisti sinus
- Izhod 24 V 10 A za zunanje luči, nastavljiv čas vklopa glede na sončni zahod
- Izhod 24 V 10 A za luči
- Aplikacija za spremljanje stanja baterije
- Navodila za montažo in uporabo
- Osnovno montažo, ki vključuje priklop omarice in solarnih panelov ter montažo omarice. Montaža solarnih panelov ni vključena. (Če želite tudi montažo panelov nas kontaktirajte za individualno ponudbo).
- Montažni pribor za vrtno ali stensko ali strešno montažo (opcijsko)
| Specifikacije Solo 3300 | |
| Dimenzije omarice: | (600x600x250) mm |
| Masa: | 42 kg |
| Zaščita: | IP55 |
| Električna zaščita: | KZS 13/0.03 A |
| Baterija: | LiFePO4 3,3 kWh, 24 V |
| BMS: | 200 A, 8s bluetooth aplikacija |
| Otočno napajanje porabnikov: | čisti sinus |
| Trajna/maksimalna moč otočno delovanje: | 2000/4000 W |
| Preklopni čas: | ročni vklop |
| Priključek za priklop porabnikov: | šuko vtičnica, VS sponke |
| Solarni MMPT pretvornik: | 1040 W |
| Število MMPT vhodov: | 1 |
| Izhod za priklop razsvetljave: | 24 V, 10 A |
| Izhod za avtomatski vklop zunanjih luči: | 24 V, 10 A |
| Garancija izdelka: | 2 leti |
| Fotovoltaični panel | Trina 425 W |
| Učinkovitost modula (%): | 21 |
| Dimenzije: | (1762 x 1134 x 30) mm |
| Masa: | 21,8 kg |
| Garancija izdelka: | 15 let |


