Description
Otočna sončna elektrarna Solo 2250
Otočna sončna elektrarna omogoča proizvodnjo električne energije, kjer ni možnosti priklopa na električno omrežje. Omogoča delovanje razsvetljave, televizorja, hladilnika in ostalih manjših porabnikov. Je enostavna za montažo in uporabo.
Paket Solo 2250 vključuje:
- 2 x fotovoltaični panel Trina 425 W
- LifePO4 baterija 2,25 kWh
- Solarni mmpt pretvornik 780 W
- Razsmernik 24 V DC – 230 V AC 1000/2000 W čisti sinus
- Izhod 24 V 10 A za luči
- Izhod 24 V 10 A za zunanje luči, nastavljiv čas vklopa glede na sončni zahod
- Aplikacija za spremljanje stanja baterije
- Navodila za montažo in uporabo
- Montažni pribor za vrtno ali stensko ali strešno montažo (opcijsko)
- Osnovno montažo, ki vključuje priklop omarice in solarnih panelov ter montažo omarice. Montaža solarnih panelov ni vključena. (Če želite tudi montažo panelov nas kontaktirajte za individualno ponudbo).
| Specifikacije Solo 2250 | |
| Dimenzije omarice: | (500x600x200) mm |
| Masa: | 36 kg |
| Zaščita: | IP55 |
| Električna zaščita: | KZS 10/0.03 A |
| Baterija: | LiFePO4 2,25 kWh, 24 V |
| BMS: | 80 A, 8s bluetooth aplikacija |
| Otočno napajanje porabnikov: | čisti sinus |
| Trajna/maksimalna moč otočno delovanje: | 1000/2000W |
| Preklopni čas: | ročni vklop |
| Priključek za priklop porabnikov: | šuko vtičnica, VS sponke |
| Solarni MMPT pretvornik: | 780 W |
| Število MMPT vhodov: | 1 |
| Izhod za priklop razsvetljave: | 24 V, 10 A |
| Izhod za avtomatski vklop zunanjih luči: | 24 V, 10 A |
| Garancija izdelka: | 2 leti |
| Fotovoltaični panel | Trina 425 W |
| Učinkovitost modula (%): | 21 |
| Dimenzije: | (1762 x 1134 x 30) mm |
| Masa: | 21,8 kg |
| Garancija izdelka: | 15 let |



